"Imbirowa miłość" autorstwa Inki Jabłońskiej to powieść, która rozgrzeje Cię nie tylko w zimowe wieczory

Imbirowa miłość” autorstwa Inki Jabłońskiej to powieść, która rozgrzeje Cię nie tylko w zimowe wieczory (https://www.taniaksiazka.pl/imbirowa-milosc-jablonska-inka-p-1313293.html). Ta książka sprawdzi się zarówno w grudniowe wieczory, w atmosferze świątecznej, ale też w lecie na leżaku. Jeżeli chcesz odpocząć i szukasz czegoś lekkiego i zabawnego do poczytania, to jest to z pewnością książka dla Ciebie. Choć z pozoru banalna fabuła, nie oszczędzi nam także przewrotnych sytuacji i zaskakujących zwrotów akcji. Będzie trochę o miłości, trochę o skomplikowanych relacjach rodzinnych, tajemniczym spadku, zawodach miłosnych i szansie na nową, lepszą przyszłość.

Trudne relacje sióstr

Powieść opowiada historię dwóch sióstr- Roksii i Lucy Dębińskich. Każda z nich jest zupełnie różna. Mają zupełnie odmienne charaktery, pasje, upodobania. Nigdy nie potrafiły odnaleźć wspólnego języka, Mimo że łączyły je więzy krwi, to nic nigdy z tego dnie wynikało. Ich spotkania zawsze kończyły się straszliwymi awanturami, trzaskającymi drzwiami i urywaniem kontaktu na jakiś czas. Wydawało się, że tak już będzie na zawsze. Jednak jak to czasem w życiu bywa los miał zupełnie inne plany… Jakiś czas temu siostry odziedziczyły po starej ciotce dworek w jakiejś zabitej dechami dziurze, gdzieś hen hen daleko. Może i byłby to fajny prezent gdyby nie jego krytyczny stan, wołający o pomstę do nieba. Ta posiadłość nie wymagała renowacji, tylko gruntownego remontu. Na jakiś czas panny Dębińskie zostawiły temat dworku w spokoju. Żadna nie miała na to czasu i chciały uniknąć kolejnej kłótni. Jednak na wszystko przychodzi w życiu czas…

Nagłe, życiowe zwroty akcji

Tegoroczna zima dla obu sióstr okazała się wyjątkowo brutalna i życie ich nie oszczędzało. Roksi, która do tej pory była gwiazdą serialu telewizyjnego dowiaduje się o tragicznym uśmierceniu jej bohaterki. Dziewczyna traci pracę i nie wie co ma zrobić ze swoim życiem. Tymczasem Lucy zerwała zaręczyny. Jeszcze chwile temu szykowała się do własnego ślubu, snuła marzenia na temat ich wspólnego życia, powiększania rodziny, nowych tradycji, wspólnego domu, który zbudują. A tu nagle za sprawą jednej krótkiej rozmowy wszystkie jej marzenia legły w gruzach. Lucy zbiera się do życia odrobinę szybciej od swojej siostry i postanawia zabrać się za remont dworku po ciotce w towarzystwie przepysznej nalewki imbirowej. Czy Roksi do niej dołączy? Czy siostry w końcu się dogadają? I kim są tajemniczy mężczyźni, którzy nagle zaczęli zaglądać do starej, zrujnowanej posiadłości? Jeżeli jesteście ciekawi, jak skończy się ta historia, to koniecznie zajrzyjcie do książki.

Book obraz autorstwa freepik - www.freepik.com
Tags: